Z uporabo te strani se strinjate s Politiko zasebnosti.
Sprejmi
Naroči se
Peloton
  • Novice
  • Naročniške vsebine
  • Giro d’Italia
  • Tour de France
  • La Vuelta
  • Klasike
  • Svetovno prvenstvo
  • Ostale dirke
    • Etapne dirke
    • Enodnevne dirke
  • Podkast
Peloton
Naroči se
Išči
  • Novice
  • Naročniške vsebine
  • Giro d’Italia
  • Tour de France
  • La Vuelta
  • Klasike
  • Svetovno prvenstvo
  • Ostale dirke
  • Podkast
Vpiši se! Prijavi se
Sledi nam
Spletna stran, ki jo poganja zgolj ljubezen do športa. Vsak dan vam ponujamo sveže novice iz sveta profesionalnega kolesarstva. Vabljeni, da na to pot stopite z nami!
Ostale novice

Tadeja Pogačarja prosimo pustite pri miru

Luka Štular
Nazadnje posodobljeno: 19/08/25 ob 11:08
Luka Štular
Deli
3 min branja
Deli

Tadej Pogačar uživa v prostih dneh po koncu Dirke po Franciji. No, vsaj skuša uživati v miru, ki pa ga nima prav veliko, saj je redno primoran deliti avtograme in se fotografirati z oboževalci. V želji po mirnem treningu zadnje čase kolesari v prav posebnem dresu.

Če boste v teh dneh na cesti skušali najti kolesarja v dresu svetovnega prvaka, boste imeli težavo. Tadej Pogačar je namreč po koncu Dirke po Franciji sklenil, da za potrebe treningov zamenja dres in majico svetovnega prvaka pusti v omari.

V zadnjih dneh so se na družbenih omrežjih pojavile fotografije in posnetki Pogačarja v prav posebni opravi. Za zdaj je javno predstavil dve, obe pa z napisom na njima izražata željo Pogačarja, da se ga ne moti.

“Please do not disturb” oziroma, “Prosim, ne motite” je zelo povedno in jasno sporočilo Pogačarja javnosti, da se v dneh, ko skuša izkoristiti nekaj prostih dni, k njemu ne pristopa in se mu dovoli živeti normalno življenje.

Pogačar se je prvič z novim dresom pojavil na Dirki po Romandiji, kamor je prišel izrazit podporo svoji zaročenki Urški Žigart, ki se je borila za skupno zmago, naposled pa končala na drugem mestu.

Še precej bolj jasno pa sporočilo izraža drugi dres, ki ga poleg napisa z izraženo željo dopolnjujejo grafike prečrtanih fotoaparatov in prsta na ustnicah. Oboje še dopolnjuje sporočilo, ki da jasno vedeti, da se Pogačar z oboževalci ne želi slikati in z njimi govoriti.

Sporočilo je jasno, in zdi se, da ga navijači upoštevajo. (vir: X)

Pogačar sicer velja za izjemno odprtega zvezdnika, ki se je vedno pripravljen odzvati željam navijačev. A z rastjo njegove prepoznavnosti je tudi druženje z javnostjo postala velika obveza, ki mu tu in tam predstavlja breme.

Kako velik zvezdnik je naš as, je zelo nazorno opisal Matteo Trentin, ki se je Pogačarju pridružil na kriteriju v Komendi. Italijan je povedal, da je moral Pogačar “podpisati 800.000 avtogramov in narediti 500.000 selfijev.” Četudi je Trentin morda nekoliko pretiraval v številkah, smo se vsi prisotni lahko na lastne oči prepričali, kako priljubljen je Pogi in da si z veseljem vzame čas za oboževalce.  

Oznake:Tadej Pogačar
Deli novico
Facebook Kopiraj povezavo
NapisalLuka Štular
Luka Štular je ustanovitelj portala Peloton Slovenija. V kolesarstvo se je zaljubil med poletjem 2014, ko si je po zlomu noge krajšal dneve z ogledom Dirke po Franciji. Hkratna preprostost in kompleksnost kolesarstva sta ga navdušili, da je kmalu tudi sam sedel na kolo. Danes je zagrižen kolesar, a je misel na rumeno majico že opustil.
Ni komentarjev Ni komentarjev

Dodaj odgovor Prekliči odgovor

Za objavo komentarja se morate prijaviti.

Sledi nam

FacebookVšečkaj
XSledi
InstagramSledi
Zuatu PRO
Zuatu ROAD

Spletna stran, ki jo poganja zgolj ljubezen do športa. Dnevne novice iz sveta profesionalnega kolesarstva.
Vabljeni, da na to pot stopite z nami.

MOJ RAČUN

  • Prijava

KONTAKT

E-pošta:
[email protected]

O NAS

  • Piši za nas
  • Naša ekipa

PRAVNI KOTIČEK

  • Pogoji zasebnosti in varovanja podatkov
  • Piškotki
Sledi nam
Manage Cookie Consent
Naše spletno mesto uporablja piškotke in vam tako omogoča boljšo uporabniško izkušnjo.
Nujni Vedno omogočeni
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistika
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Oglaševanje
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
  • Upravljanje možnosti
  • Upravljanje storitev
  • Upravljanje prodajalcev {vendor_count}
  • Preberite več o teh namenih
Upravljaj
  • {title}
  • {title}
  • {title}